2 Դեկտեմբերի, 2021 11:15Հանձնաժողովի նիստերը կանցկացվեն հասարակական խորհրդի տեղակայման վայրում, հասցեն` ք. Երևան, Բաբայան 6:
Առաջին նիստը կկայանա ս.թ. դեկտեմբերի 10-ին, ժամը 10:00-ին, հետագա նիստերը` ուրբաթ օրերին` նույն ժամին:
Դիմում-բողոքները կարելի է ներկայացնել բոլոր աշխատանքային օրերին` այցելելով Հասարակական խորհուրդ, կամ ուղարկել փոստով` Երևան, Բաբայան 6, Հասարակական խորհուրդ հասցեանշումով: Դիմում-բողոքը պետք է հասցեագրել հանձնաժողովի նախագահին` նշելով դիմողի անունը և ազգանունը, հասցեն, ինչպես նաև հեռախոսահամար (ներ)` հետադարձ կապի համար:
Դիմում-բողոքին պետք է կցել անհրաժեշտ փաստաթղթերի պատճենները (տեղեկանքներ, էպիկրիզներ, հետազոտական ակտեր, փորձաքննական եզրակացություններ և այլն):

2 Декабря, 2021 11:15Заседания комиссии будут проходить по месту нахождения общественного совета по адресу: г. Ереван, Бабаяна 6:
Первое заседание состоится 10 декабря в 10:00, дальнейшие заседания будут проходить Заявления-жалобы можно подавать в рабочие дни посетив Общественный совет или по почте на адрес Ереван, Бабаяна 6, Общественный совет. Заявление-жалобу следует направить председателю комиссии с указанием имени и фамилии, адреса, а также номера (номеров) телефона (ов) заявителя для обратной связи.
К заявлению-жалобе прилагаются копии необходимых документов (справки, эпикризы, акты обследования, заключения экспертов и др.).