20 Ապրիլի, 2015 00:00
Ապրիլի 20-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանն ընդունեց Հայաստանի Հանրապետությունում Ռուսաստանի Դաշնության 102-րդ ռազմակայանի նորանշանակ հրամանատար, գեներալ-մայոր Վլադիմիր Ուստինովին:
Շնորհավորելով ստանձնած նոր պարտականությունների առիթով, ՀՀ պաշտպանության նախարարը Վլադիմիր Ուստինովին մաղթեց ծառայողական գործունեության նորանոր հաջողություններ և վստահեցրեց հայ-ռուսական ռազմավարական համագործակցության հետագա զարգացման և ամրապնդման վերաբերյալ: Նույն օրը գեներալ-մայոր Վլադիմիր Ուստինովին ընդունել է նաև ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետ, գեներալ-գնդապետ Յուրի Խաչատուրովը:

20 Апреля, 2015 00:0020-го апреля министр обороны РА Сейран Оганян принял новоназначенного командира 102-ой военной базы Российской Федерации в Республике Армения генерал-майора Владимира Устинова.
Поздравив Владимира Устинова в связи со вступлением в должность, министр обороны РА пожелал ему новых успехов в служебной по службе и заверил его относительно дальнейшего развития и укрепления армяно-российского стратегического сотрудничества.
В тот же день генерал-майора Владимира Устинова принял также начальник Генерального щтаба ВС РА генерал-полковник Юрий Хачатуров.