ՀՀ պաշտպանության նախարարն ընդունել է ՌԴ ՊՆ ՌՈ պատվիրակությանը
29 Օգոստոսի, 2019 18:05Օգոստոսի 29-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության պաշտպանության նախարարության ռազմական ոստիկանության պատվիրակությանը` ՌԴ ՊՆ ռազմական ոստիկանության գլխավոր վարչության պետի տեղակալ, գեներալ-մայոր Վիտալի Կոխի գլխավորությամբ:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են տվյալ բնագավառում փոխգործակցության ներկա վիճակն ու համատեղ գործունեության հեռանկարները, ինչպես նաև ՀՀ ՊՆ և ՌԴ ՊՆ ռազմական ոստիկանությունների համագործակցության զարգացմանն առնչվող հարցեր:

29 August, 2019 18:05On August 29, RA Minister of Defense David Tonoyan hosted a delegation of the Military Police of the Ministry of Defense of the Russian Federation headed by Deputy Chief of the General Department of the Military Police of the Russian Defense Ministry, Major General Vitaly Koch.
During the meeting, the parties discussed the current state of cooperation and prospects for joint activities, as well as issues related to the development of cooperation between the RA MoD and the Russian Defense Police.