Քննարկվել են ռազմական արդյունաբերության ոլորտում փոխգործակցության զարգացման հարցեր
1 Դեկտեմբերի, 2016 15:01Ռուսաստանի Դաշնություն կատարած պաշտոնական այցի շրջանակում ՀՀ պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանը նոյեմբերի 30-ին հանդիպել է ՌԴ արդյունաբերության և առևտրի նախարար Դենիս Մանտուրովին:
Հանդիպման ընթացքում կողմերը քննարկել են ռազմական արդյունաբերության ոլորտում երկկողմ և բազմակողմ ձևաչափով փոխգործակցության զարգացման հետ կապված օրակարգային հարցեր: Անդրադարձ է կատարվել նոյեմբերին Դենիս Մանտուրովի Հայաստան կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ձեռք բերված պայմանավորվածությունների իրականացման ընթացքին:

Questions concerning the development of cooperation in military industry were discussed
1 December, 2016 15:01On November 30th, during the official visit to the Russian Federation, Minister of Defense of the Republic of Armenia Vigen Sargsyan met with the Minister of Industry and Trade of the Russian Federation, Denis Manturov.
During the meeting, the parties discussed questions bilateral and multilateral cooperation in military industry. References were made to the progress concerning the implementation of the agreements obtained during Denis Manturov's official visit to the Republic of Armenia in November.